Główny Sponsor
Porażka w samej końcówce
RezerwyGroszmal Opole 2:1 (0:0) Swornica II Czarnowąsy

Kupilas - Mróz, T.Hilla, Minkiewicz, Sadowski - Maszczyk, Czechowski, Greupner, Szura - Kosarzecki, Iwanków grali tez Mech i Doliński

Dzisiaj o godzinie 16:00 na stadionie w Groszowicach nasza II drużyna rozegrała kolejny mecz o mistrzostwo klasy B z drużyną Groszmalu. Drużyny od pierwszego gwizdka zaczęły batalie o 3pkt drużyna gospodarzy miała kilka groźnych sytuacji, ale Swore od utraty bramki bronił dobrze broniący w tym meczu Patryk Kupilas. Nasi zawodnicy wyprowadzali nieliczne kontry, po których mogła paść bramka, ale kończyło się na niedokładności ostatniego podania. 2 połowa o wiele lepsza od 1 w wykonaniu piłkarzy Swornicy. Zawodnik gospodarzy po kilku minutach na boisku przejął piłkę na prawej stronie boiska uderzył z 16 metrów i bezradny był przy interwencji nasz bramkarz, piłka uderzona tuż przy słupku. Nasi zawodnicy nie poddali się jednak i w 80 minucie zdobywamy wyrównująca bramkę na 1:1. Piłka wrzucana z rzutu rożnego przez Sadowskiego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Mech i bramka. 90minuta błąd w wyprowadzeniu piłki sprzed pola karnego kończy się strata piłki naszych zawodników i Groszmal po wrzutce i "kotle'' w polu karnym strzela na 2:1 i zatrzymuje tym samym 3pkt u siebie. Nic trzeba się podnieść i walczyć do końca w każdym meczu.

swornica dnia września 13 2009 21:14:48 0 Komentarzy · 3167 Czytań · Drukuj