SWORNICA CZARNOWĄSY 3-0(2-0) POLONIA NYSA

Wierzba - Zgardziński, Furman, Jacek, Jeleniewski - Bachleda(46' Suchocki), Miga(70' Krężlewski), Grabowiecki, Goncik(80' Trenka) - Krok(46' Zboch), Knapik

Rozszerzona zawartość newsa

1-0 Jacek 35min
2-0 Jacek 45min
3-0 Jacek 82min

W dniu dzisiejszym do Czarnowąs zawitała Nyska Polonia, mecz rozpoczął się o godzinie 16:00. Pierwsze 30 minut spotkania to wyrównana gra obu zespołów jednak mało sytuacji bramkowych. Dwie bramki do przerwy autorstwa naszego stopera to strzały z minimalnej odległości, po rzutach rożnych. Trzecią bramkę Jacek zdobył mierzonym uderzeniem z rzutu wolnego pod koniec spotkania. Druga połowa to spokojna gra naszego zespołu, czasem tylko mącona atakami zespołu Polonii, ale w większości były to akcje chaotyczne i tylko raz Wierzba został zmuszony do większego wysiłku. Cieszy skuteczność jaką odzyskuje nasz zespół i miejmy nadzieję że nie jest to tylko chwilowy przebłysk.